POLSKA POD KRZYŻEM

Znalezione obrazy dla zapytania www.polskapodkrzyzem.plwww.pl

       W ostatnim czasie wzmogły się ataki na Kościół ze strony antychrześcijańskich środowisk. Bluźnierstwa zaczęły szerzyć się na nieznaną nam skalę. Na całym świecie ma miejsce masowe odejście od wiary. To co dotychczas było jasno nazywane grzechem staje się przedmiotem debaty. Płoną kościoły i katedry. Tę listę moglibyśmy jeszcze wydłużać. Lepiej jednak zadać sobie pytanie: co możemy teraz zrobić? Jesteśmy chrześcijanami, ludźmi nadziei i znamy siłę modlitwy. A znakiem zwycięstwa jest dla nas Krzyż Chrystusa. Dlatego zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę w blasku Krzyża Chrystusowego.  14 września 2019 r. w Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego  odbędzie się akcja modlitewna „Polska pod Krzyżem”. Główne uroczystości zaplanowane są na lotnisku w Kruszynie k. Włocławka.
Prosimy o modlitwę w intencji dalszych działań zgodnych z wolą Boga oraz o potrzebne łaski dla wszystkich, którzy zaangażowali się w to dzieło.
Zapraszamy do śledzenia komunikatów na stronie internetowej  www.polskapodkrzyzem.pl
Niech Matka Boża nas prowadzi.

/Organizatorzy „Pokuty” i „Różańca do granic”/

Z naszej parafii wyruszy delegacja w dniu 14.09.2019 r. o godz. 4:30 z placu kościelnego. Zapisy w niedzielę 8 września b.r. w kiosku przy Kościele.