INTENCJE

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 09 czerwca 2024
6:00 + Piotr Pińkosz (9 r.), Teresa Pińkosz
7:30 + Irena Bogacz (21 r.), Urszula, Eugeniusz Bogacz, ++ z rodz. Bogacz
7:30 + Krzysztof Pawelec (9 greg.)
9:00 O Boże błog. dla Konstancji Figurskiej w 19 r. urodzin
9:00 + Anna, Andrzej, Krystyna, Bożysław, Maria, Natalia; ++ Gadomskich, Mioduszewskich
10:30 Dzięk.-błagalna z racji 40 rocznicy śl. Katarzyny i Adama Dudziaków; o Boże błog. i wszelkie łaski dla całej rodziny
10:30 + Janina, Michał Kuć, Edward, Helena, Michał Próchniak
12:00 Za parafian – zbiorowa: W 100 r. urodzin, o potrzebne łaski dla p. Marii Iwanowicz; chrzest – Franciszek-Jan; Dziękczynno-błagalna za ks. Pawła, Andrzeja i Piotra z prośbą o dary Ducha Św. i op. MB na każdy dzień; Dziękczynna za 60 lat życia Wiesława(m) Kowala, z prośbą o dalsze Boże błog. oraz w rocz. śl. Barbary i Wiesława Kowalów, o wszelkie łaski dla nich i całej ich rodziny; O pomyślne zdanie egzaminów dla syna Grzegorza prosi mama; O zdrowie dla Teresy Kruk, aby mogła przychodzić do kościoła na Mszę św.; Za Zmarłych; + Tadeusz Winiarczyk (7 r.), Józef i Władysława Młynarczyk, Karolina i Józef Winiarczyk, dusze czyśćcowe; + Henryk (6 r.), Hanna (36 r.)++Zglinieckich; + Paweł Janik (21 r.), ++Janik; Stanisława, Stanisław, ++Kowalik Zofia, Stanisław.
17:00 + Barbara Felińska-Flis (10 m.)
18:30 + Jan Sugier (52 r.), Helena, Maciej, Zbigniew, ++ z rodz.
PONIEDZIAŁEK – 10 czerwca 2024
7:00 + Piotr Zwoiński (30 dz. po śm., od u. pg.)
7:00 + Jan (30 r.), Seweryna, Zygmunt, Aleksandra, Piotr, ++ Bocian, Władysława i Piotr
7:30 + Stanisław, Zofia Tawin, Stanisław Borys, Zofia Wędzina, Antoni Koncewicz, Marychna Wajnet
7:30 + ks. Jerzy Muciek (od HSNS)
18:00 + Krzysztof Pawelec (10 greg.)
18:00 + Kazimiera, Władysław, Hieronim Wersoccy
WTOREK – 11 czerwca 2024
7:00 + ks. Jerzy Muciek (od HSNS)
7:00 + Honorata Dworak (od FZŚ i kółka św. Dominika)
7:30 + Andrzej Stanisław Cioczek (30 dz. po śm., od u. pg.)
7:30 Dziękczynna za 30 lat kapłaństwa ks. Piotra Kubla z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Św.
18:00 + Konstanty Piskow (8 r.)
18:00 + Krzysztof Pawelec (11 greg.)
ŚRODA – 12 czerwca 2024
7:00 + Henryk Niezbecki (15 r.)
7:00 + Lucyna Ochmińska (2 r.)
7:30 + Maria Grabowska
7:30 + Krzysztof Pawelec (12 greg.)
18:00 Zbiorowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
CZWARTEK – 13 czerwca 2024
7:00 + Bronisława Kurys (33 r.), Michał Tupaj, ++ Władysław, Henryk, Zenon, Tadeusz, Zbigniew, Helena, ++ z rodz. Kurys
7:00 + Bolesław, Elżbieta, Andrzej, Ireneusz Sobiech, Janina, Stanisław, Antoni Domańczyk
7:30 + Krzysztof Pawelec (13 greg.)
7:30 + Albina i Ryszard Bednarczyk
18:00 + Antoni Kot, Bogdan Kot, ++ Kot, Stefaniak
18:00 + KPRM
PIĄTEK – 14 czerwca 2024
7:00 32 r. powstania FZŚ
7:00 + Honorata Dworak (od sąsiadów)
7:30 + Zofia, Eugeniusz Woźniak
7:30 + Anna, Józef Capała, Mieczysław, Jan, Józef, Leokadia, Helena Lipska
18:00 Krzysztof Pawelec (14 greg.)
18:00 + Barbara Mrozik (3 r.), Zdzisław Mrozik, Andrzej, Teodora, Stanisław Świetlicki
SOBOTA – 15 czerwca 2024
7:00 + Stefania Wójcik (38 r.), Józef Wójcik
7:00 + Tadeusz Aftyka (19 r.), Franciszka, Jan Aftyka
7:30 + Krzysztof Pawelec (15 greg.)
7:30 + Jerzy Gładyszak (14 r.)
18:00 + Jolanta Karwat (im. i ur. – od mamy Renaty i Tomasza)
18:00 + Leon Surma (10 r.), ++ z rodz. Surma i Maruszak

Zamówienie Mszy Świętej jest wyrazem pamięci o naszych bliskich